Vzdělávací, informační a poradenské centrum

Kdo jsme

Vážení přátelé,


vítáme Vás na stránkách společnosti JOB ASISTENT s.r.o., vzdělávací, informační a poradenské společnosti.
Svou činnost zaměřujeme především na přípravu, zpracování a řízení projektů financovaných z Evropské unie prostřednictvím ESF, monitoring a poradenství, zejména oblasti OP LZZ

V oblasti vzdělávacích aktivit nabízíme širokou škálu rekvalifikačních kurzů, odborných seminářů a školení (firemní, motivační, počítačové, jazykové i odborné kurzy).
Pozornost věnujeme tzv. manažerskému vzdělávání.

Zaměstnavatelům, jednotlivcům a úřadům práce můžeme nabídnout různé typy poradenství a diagnostiky (pracovní a bilanční diagnostika, rozvoj osobnosti, psychologické poradenství). 

Velmi dobrých výsledků dosahujeme společně se zaměstnavateli, kteří využijí program outplacement (pomoc a podpora propouštěných zaměstnanců). Sestavíme program "na míru" zaměřený na přípravu managementu k zajištění nepopulárních opatření propouštění a současně na cílenou podporu přímo propouštěným pracovníkům.

Veškeré aktivity uskutečňujeme na základě udělených akreditací nebo příslušných povolení, zejména povolení pro zprostředkování zaměstnání vydaného MPSV ČR a akreditace MŠMT nebo MPSV pro udělení osvědčení o absolvování rekvalifikačních kurzů.
Jsme držiteli licence a testovacím střediskem ECDL.

Výuku realizujeme ve vlastních moderních učebnách nebo přímo na pracovištích objednavatelů. Aktivity mohou probíhat v pracovních dnech, dopoledních i večerních hodinách, případně o víkendech. U našich klientů preferujeme individuální přístup.

Jsme rádi, když naši klienti získají nové poznatky, zaměstnance nebo osvědčení o absolvování kurzu, nejraději však jsme, pokud odcházejí spokojeni. 

Těšíme se také na Vaši osobní zkušenost.

JOB ASISTENT, s.r.o. - idatabaze.czVzdělávací zařízení, agentury, kurzy - idatabaze.cz
Hledáme nové kolegy(ně)
02.05.2017
Máte zájem pracovat pro naši společnost?
Realizace projektů ESF úspěšně pokračuje
02.04.2017
V Teplicích realizujeme dva projekty a nabízíme možnost účasti
Nabídka účasti v rekvalifikačních kurzech
20.02.2017
Plánujeme rekvalifikační kurzy
Programové období ESF 2014 – 2020
18.08.2016
Po delší přípravné fázi zahajujeme realizaci nových projektů.
Rekvalifikace - Vaše nová šance
05.06.2016
Nabídka kurzů pro zaměstnance, uchazeče o zaměstnání i veřejnost
Příprava k profesní zkoušce
10.04.2016
Nechcete ztrácet čas dlouhým studiem v rekvalifikačním kurzu, domníváte se, že máte zkušenosti, pouze je nemůžete doložit příslušným osvědčením?
designed by Trinet a.s.