Vzdělávací, informační a poradenské centrum

Partneři a reference

Nejlepší reference je vždy sdělená informace od někoho, kdo byl s našimi službami spokojen.

Při realizaci projektů a vzdělávacích kurzů spolupracujeme s organizacemi a společnostmi nejen z regionu severních Čech, ale z celé ČR.

Mezi naše nejvýznamnější klienty, kteří využili projekt outplacement patří Norske Skog Štětí a.s. , AERO Vodochody a.s., České dráhy a.s., Leander Porcelánka Loučky s.r.o.

Při realizaci rekvalifikačních, motivačních kurzů a poradenství spolupracujeme s řadou úřadů práce. V současné době je důraz položen mimo kvantity také na kvalitu poskytovaných služeb. Naše spolupráce s klienty končí až při samotném umístění v novém zaměstnání. Kurzy vedenými zkušenými lektory a poradci prošlo mnoho klientů z řad nezaměstnaných z Mělnicka, Ćeské Lípy, Karlových Varů, Teplic, Sokolova, Děčína, Rumburku, Litoměřic a Ústí nad Labem. 

Našimi partnery nebo spolupracujícími subjekty při realizaci projektů financovaných z EU se stala řada společností a organizací, bez jejichž spolupráce by realizace projektu probíhala jen obtížně. Všem partnerům a spolupracujícím organizacím děkujeme za projevenou důvěru.

Mezi nejvýznamnější partnery řadíme:

Hledáme nové kolegy(ně)
02.05.2017
Máte zájem pracovat pro naši společnost?
Realizace projektů ESF úspěšně pokračuje
02.04.2017
V Teplicích realizujeme dva projekty a nabízíme možnost účasti
Nabídka účasti v rekvalifikačních kurzech
20.02.2017
Plánujeme rekvalifikační kurzy
Programové období ESF 2014 – 2020
18.08.2016
Po delší přípravné fázi zahajujeme realizaci nových projektů.
Rekvalifikace - Vaše nová šance
05.06.2016
Nabídka kurzů pro zaměstnance, uchazeče o zaměstnání i veřejnost
Příprava k profesní zkoušce
10.04.2016
Nechcete ztrácet čas dlouhým studiem v rekvalifikačním kurzu, domníváte se, že máte zkušenosti, pouze je nemůžete doložit příslušným osvědčením?
designed by Trinet a.s.